Kirpi Sonic’in Tasarımının Değiştirileceği Açıklandı

Kirpi Sonic’in Tasarımının Değiştirileceği Açıklandı

  5 Mayıs 2019

  357 Okunma

Sonic The Hedgehog'un fragmanı ve posteri çıkmasına rağmen,  mavi kahramanın beğenilmemesi sebebiyle tasarımı üzerinde tekrar çalışılmaya başlanacağı resmi olarak duyuruldu.  Sonic'in dişleri dalga konusu olacak kadar uzun, gözleri ise gereğinde fazla küçük olmuştu. Bu ve bunun gibi sebepler video oyunu ile film arasında belirgin fiziksel farklar oluşmasına sebep sayılırken, filmin yönetmeni ...

Sonic The Hedgehog’un fragmanı ve posteri çıkmasına rağmen,  mavi kahramanın beğenilmemesi sebebiyle tasarımı üzerinde tekrar çalışılmaya başlanacağı resmi olarak duyuruldu. 

 

Sonic’in dişleri dalga konusu olacak kadar uzun, gözleri ise gereğinde fazla küçük olmuştu. Bu ve bunun gibi sebepler video oyunu ile film arasında belirgin fiziksel farklar oluşmasına sebep sayılırken, filmin yönetmeni Jeff Fowler, video oyunu hayranlarının ve izleyicilerin eleştirilerini dikkate alacağını belirten bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımda Fowler, sinemaseverlere destekleri ve eleştirileri için teşekkür ettiklerini; tasarımdan dolayı oluşan memnuniyetsizliği Paramount ve Sega ile çalışarak halletmeyi umduklarını açıkladı.

 

Yapımcılığını Paramount Pictures’ın üstlendiği Sonic The Hedgehog bu düzenlemeler dışındaki hazırlıklarını tamamlamış gözüküyor. Sonic The Hedgehog’un ülkemizde 8 Kasım 2019 tarihinde beyazperde de olması bekleniyor.

 

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER
POPÜLER HABERLER